Кубок України. "Нафтовик" (Долина) - "Волинь" (Луцьк) 0:1

Нафтовик (Долина)0:1Волинь(Луцьк)
 Степанов 31
Локатир, Стефанишин (Поляновський 54), Нігальчук, Рошко, Кузьо, Борис, Морозов (Крач 71), Яковенко, Шатковський, Копиця (Кравецький 86), Яремчук Романенко, Птачик, Ковалюк, Степанов, Мельник, Донець, Остроушко (Гончаренко 58), Максимюк (Ковган 50), Сворак (Майдан 65), Товкацький, Алоізі
  Нереалiзований пенальтi: Алоізі 51
Цілу добу в Долині падав дощ, тому за три години до матчу довелось скачувати пожежними машинами воду з поля. Зрозуміло, що на такому "городі", вищій класом команді було важче проявити свою майстерність. Також трапилась ще одна неприємність, керівництво так було заклопотане підготовкою до матчу, що забули забрати з друкарні футбольні програмки.

Щодо самого матчу, то нафтовики завдяки перш за все самовідданій грі виглядали досить впевнено. У всякому разі не відчувалось, що грають команди різних дивізіонів.

Перші пів-години гри пройшли за переваги волинян, але до реальних загроз воротам Локатира справа так і не доходила. Господарі в цей час відзначились хіба що одним небезпечним кутовим. На 31 хвилині рахунок було відкрито. Спочатку боковий суддя помилився, вказавши прапорцем на кутовий, а не від воріт. Далі, під час кутового вже самі долиняни зіграли дуже неуважно у власному штрафному майданчику, залишивши ніким не прикритого Андрія Степанова, і той без особливих зусиль відправив м'яч у дальній кут воріт - 0:1. "Волинь" до перерви заспокоїлась, а "Нафтовик" провів кілька симпатичних атак з діагональними передачами, що зрештою не призвело до небезпечних моментів.

Другу половину гри знову активніше провели гості. На 50 хвилині Василь Товкацький в штрафній на правому фланзі прокинув собі м'яч на хід, хтось з захисників його заблокував - пенальті. Одинацятиметровий взявся пробивати чорношкірий легіонер "Волині". Пробив він досить впевнено, в правий кут воріт, але Іван Локатир "на мерто" взяв цей удар. Після цього моменту, ініціатива перейшла до "Нафтовика". Небезпечно з далекої відстані пробивали Шатковський, Кузьо і Яремчук, активно заграв правий захисник долинян Дмитро Яковенко, який зробив кілька вражаючих рейдів по правому фланзі. В "Волині" був ще тільки один момент, але після сейву Локатира, чорношкірий форвард "Волині" цілився швидше в табло, а не в ворота. До кінця матчу рахунок так і не змінився.

Источник: бандерівець (Долина