Полтава вдома поступилася Нафтовику

Завдяки єдиному голу на 77 хвилині охтирська команда здобула виїзну перемогу над ФК Полтава в товариському матчі.
фото Євгена Брижа, Football.ua ФОТО ЄВГЕНА БРИЖА, FOOTBALL.UA11 ИЮЛЯ 2014, 20:51
Обидві команди продовжують готуватися до нового сезону в першій лізі і проводять товариські матчі. Черговий відбувся у Полтаві, на полі стадіону Локомотив.

На перших хвилинах господарі створили пару небезпечних моментів, однак не можна було сказати, що перевагою володіли вони – гості теж не відсиджувалися позаду. Однак епізодів для взяття воріт все ж було обмаль із обох сторін. Можливо, виною цьому була і спека за 30 градусів.

У другому таймі охтирчани активізувалися, тоді як Полтава почала випускати більше новачків і гравців, які перебувають на перегляді. І хоча віддати перевагу жодній із команд не можна було, та й моментів більше не стало, гості все ж зуміли забити.

На 77 хвилині після передачі з глибини поля м’яч отримав Радіонов і, не зближуючись із воротарем, з лінії воротарського майданчика перекинув м’яч через екс-голкіпера Ворскли Казакова.

До фінального свистка рахунок не змінився.

Стартовий склад Полтави: Кучинський – Зозуля, Бутенін, Парамонов, Матвєєв – Турчанов, Боровець – Зеленевич, Насібулін, Соломка – Фомич. У другому таймі й на заміну вийшли кілька футболістів, які знаходяться на перегляді.